Maxpro ma klientów z wielu różnych branż, od ekip rurociągowych, przez producentów turbin wiatrowych, po górników. Wśród tych klientów są producenci współpracujący z wojskiem amerykańskim.

Jeden z nich, firma z północnego New Jersey, jest podwykonawcą opancerzonych pojazdów osobistych. Producent ten potrzebował kalibracji swoich kluczy dynamometrycznych zgodnie z wymaganiami normy ISO 17025. Jak już podkreślaliśmy w przeszłości, wysyłanie narzędzi do kalibracji do naszego zakładu jest często niepraktyczne ze względu na koszty, czas przestoju lub oba te czynniki. Na szczęście nasz mobilny zespół kalibracyjny mógł udać się do New Jersey, aby wykonać to zadanie.

"Samochód kalibracyjny Maxpro był w naszym zakładzie przez dwa dni i wykonał kalibrację ponad 50 kluczy dynamometrycznych" - mówi firma. Prezes Maxpro, Tom Macey, powiedział, że klienci współpracujący z wojskiem często mają specyfikacje, które wymagają certyfikacji ISO. Laboratorium kalibracyjne Maxpro jest akredytowane przez A2LA, wiodącą w kraju agencję certyfikującą ISO/IEC 17025.

Mobilny serwis kalibracyjny i naprawczy Maxpro jest w stanie poradzić sobie z każdą marką, modelem i rodzajem urządzeń dynamometrycznych. Nasz zasięg obejmuje wszystkie miejsca w promieniu dwóch godzin od naszej siedziby w Filadelfii.

Specjalizacje techników Maxpro obejmują:

  • Pneumatyczne, elektryczne i akumulatorowe narzędzia dynamometryczne firmy RAD.
  • Ręczne klucze dynamometryczne typu "click and dial".
  • Wszystkie główne marki kluczy dynamometrycznych, w tym IBT/Hexpro/MaxDrv, Titan, Torcup, Hytorc, Bolttech, TorcLite i inne.
  • Wszystkie powiązane hydrauliczne pompy/zasilacze do kluczy dynamometrycznych, zarówno pneumatyczne jak i elektryczne.

Skontaktuj się z Maxpro już dziś, jeśli posiadasz narzędzia dynamometryczne wymagające naprawy lub kalibracji. Jesteśmy w stanie naprawić każdy produkt, który wypożyczamy lub sprzedajemy, używamy wyłącznie części fabrycznych OEM i oferujemy sześciomiesięczną gwarancję na wszystkie naprawy.

Jesteśmy w stanie skalibrować Twoje urządzenia dynamometryczne w naszym mobilnym laboratorium lub w naszym zakładzie. Chętnie pomożemy Ci upewnić się, że masz odpowiednie narzędzia do realizacji kolejnego projektu.